Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF442C19RB1K2/32
Відео 3Фото 5 |
Kingston Fury KF442C19RB1K2/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Довго вибираючи собі оперативу, але в результаті вибравши цю модель через зовнішній вигляд. На своїх частотах працює стабільно без нарікань, має низькі таймінги та масивні радіатори, якщо порівнювати з Kingston Fury Beast то Renegade десь у 1,5 рази важча через масивний радіатор. За годину користування жодних проблем з оперативною пам'яттю не було. Ще б цінник не так кусався було б взагалі казка, а так моя оцінка 4/5. Оглядаючись у минулому, краще б підшукав собі іншу пам'ять. Стабільність, дизайн, якісні радіатори, низькі таймінги. Ціна Ігор: користуюся Kingston Fury KF432C16RB1K2/32 кілька місяців
Почему вы бы поискали другую память? Кингстон пока дешевле всех в плане 3600мгц и Сл16 (джи скилл не интересно - много отзывов плохих)
за скільки Ви її купили?) |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF432C16RB1K2/32 | від 3 608 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF436C16RB1K2/32 | від 3 872 грн. | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF442C19RB1K2/32 | від 5 431 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо