Кухонний ніж Tramontina Lyf 23114/025
Tramontina Lyf 23114/025 |
|
Ручка із поліпропілену Nature Green PCR підлягає вторинній переробці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Lyf 23114/025
Усі ціни 6 →TRAMONTINA Lyf (23114/025) 23114/025 | 229 грн. |
Tramontina 23114/025 | 172 грн. |
Tramontina Tramontina Lyf 127 мм (23114/025) TramontinaLyf127мм(23114/025) | 139 грн. |
Ніж Tramontina LYF універсальний 127 мм (23114/025) | 172 грн. |
Ніж універсальний TRAMONTINA LYF 23114/025 (127мм) | 198 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Lyf універсальний 127 мм (23114/025) | 165 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →