Кухонний ніж Tramontina Athus 23096/905
Tramontina Athus 23096/905 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23096/905
Усі ціни 14 →Нож Tramontina ATHUS 12,7 см 23096/905 | 88 грн. |
Нож TRAMONTINA ATHUS black нож кухонный 127мм инд. блистер (23096/905) 230 | 261 грн. |
TRAMONTINA Нож Athus Black (23096/905) 23096/905 | 169 грн. |
Tramontina 23096/905 | 88 грн. |
Tramontina Athus Black 127 мм (23096/905) AthusBlack127мм(23096/905) | 88 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Tramontina Athus 23096/905
Ціни на Tramontina Athus 23096/905 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Athus 23096/985 | від 102 грн. | 1 пропозиція | ||
Tramontina Athus 23096/905 | від 59 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →