Кухонний ніж Tramontina Plenus 23424/136
Tramontina Plenus 23424/136 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23424/136
Усі ціни 11 →Нож TRAMONTINA PLENUS light grey раздел. 152мм инд. блистер (23424/136) 23 | 309 грн. |
TRAMONTINA Нож раздэлочный Plenus light grey 23424/136 15.2 см | 269 грн. |
Tramontina Plenus Light Grey 152 мм (23424/136) PlenusLightGrey152мм(23424 | 175 грн. |
Tramontina 23424/136 | 218 грн. |
Ніж обробний Tramontina Plenus Light Grey 152 мм (23424/136) | 174 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23424/136
Ціни на Tramontina Plenus 23424/136 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23424/136 | від 174 грн. | 13 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23424/166 | від 161 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23424/106 | від 195 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →