Кухонний ніж Tramontina Athus 23088/975
Tramontina Athus 23088/975 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23088/975
Усі ціни 13 →Кухонный нож Tramontina Athus для томатов 127 мм красный блистер 23088/975 | 116 грн. |
Нож Tramontina ATHUS 12,7 см 23088/975 | 116 грн. |
Нож TRAMONTINA ATHUS нож д/томатов 127мм красный инд.пл.блистер (23088/975 | 239 грн. |
TRAMONTINA Нож Athus Red (23088/975) 23088/975 | 199 грн. |
Tramontina 23088/975 | 116 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Tramontina Athus 23088/975
Ціни на Tramontina Athus 23088/975 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Athus 23088/985 | від 79 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/925 | від 112 грн. | 21 пропозиція | ||
Tramontina Athus 23088/945 | від 49 грн. | 7 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/915 | від 112 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/995 | від 49 грн. | 5 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/975 | від 69 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/905 | від 112 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →