Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24605/087
Tramontina Profissional Master 24605/087 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24605/087
Усі ціни 20 →Кухонный нож Tramontina Professional Master обвалочный 178 мм White (24605 | 820 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 178 мм White (24605 | 749 грн. |
Tramontina Profissional Master White 178mm (24605/087) 24605/087 | 749 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 178 мм W | 749 грн. |
TRAMONTINA 24605/087 | 749 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Tramontina Profissional Master 24605/087
Ціни на Tramontina Profissional Master 24605/087 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24605/087 | від 581 грн. | 28 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24605/077 | від 963 грн. | 2 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24605/007 | від 840 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →