Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24604/086
Tramontina Profissional Master 24604/086 білий зелений |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24604/086
Усі ціни 13 →Кухонный нож Tramontina Professional Master обвалочный 152 мм White (24604 | 632 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 152 мм White (24604 | 668 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER White (24604/086) 24604/086 | 668 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 152 мм W | 668 грн. |
TRAMONTINA 24604/086 | 669 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24604/086:
- Товщина леза – 2 мм
Модификації Tramontina Profissional Master 24604/086
Ціни на Tramontina Profissional Master 24604/086 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24604/086 | від 632 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24604/026 | від 623 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →