Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24604/026
Tramontina Profissional Master 24604/026 білий зелений |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24604/026
Усі ціни 10 →Кухонный нож Tramontina Profissional Master Bone Green 152 мм (24604/026) | 623 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master Bone Green 152 мм (24604/026) | 668 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER Green (24604/026) 24604/026 | 668 грн. |
TRAMONTINA Ніж обвалочний PROFISSIONAL MASTER, 152 мм 24604/026 | 669 грн. |
Tramontina Profissional Master Green 152 мм (24604/026) ProfissionalMaster | 669 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Tramontina Profissional Master 24604/026
Ціни на Tramontina Profissional Master 24604/026 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24604/086 | від 632 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24604/026 | від 623 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →