Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x32Gb KF432C16BB2A/32
Фото 3 |
Kingston Fury KF432C16BB2A/32 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x32Gb KF432C16BB2A/32
Усі ціни 14 →Kingston Fury 32 Gb DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BB2A/32) | 3 356 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BB2A/32) | 3 388 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr4 32gb 3200 MHz Beast rgb Kingston Fury (e | 3 553 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB 3200 MHz Beast RGB Kingston Fury ( | 3 578 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR4 32GB 3200 MHz Beast RGB KF432C16BB2A/32 | 3 349 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x32Gb KF432C16BB2A/32 | від 3 219 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x32Gb KF436C18BB2A/32 | від 3 605 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →