Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x32Gb KF432C16RB2/32
Фото 11 |
Kingston Fury KF432C16RB2/32 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x32Gb KF432C16RB2/32
Усі ціни 24 →Kingston DDR4 32GB 3200Mhz FURY Renegade Black (KF432C16RB2/32) KF432C16RB | 3 322 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 32GB/3200 Kingston Fury Renegade Black (KF432C16RB2/32 | 3 003 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR4 3200 MHz Renegade Black (KF432C16RB2/32) | 3 073 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR4 3200 MHz Renegade Black (KF432C16RB2/32) | 3 102 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 32 GB DDR4 3200 MHz Renegad | 3 622 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x32Gb KF432C16RB2/32 | від 2 947 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x32Gb KF436C18RB2/32 | від 3 371 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →