Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32
Відео 11Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 |
|
Комплект однорангових модулів швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR5-6000 із теплорозподільниками. Складається з кількох модулів сумарним об'ємом 32 Гб (2х16 Гб). Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2022 року, призначений для вимогливих геймерів, любителів оверклокінгу та ентузіастів. Призначений для встановлення в багатоцільові домашні та ігрові системи.
Може стати частиною недорогої робочої станції для створення та обробки цифрового контенту. Заявлена висока тактова частота забезпечує вражаючу пропускну здатність 48 Гбіт/с, що позитивно позначається на загальній обчислювальній та ігровій продуктивності. Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 має високу ступінь сумісності та здатний працювати в широкому асортименті конфігурацій, побудованих на основі процесорів Intel Core (12-го покоління та вище), а також процесорів AMD Ryzen (мікроархітектура) ).
Для швидкого автоматичного налаштування таймінгів підтримуються технології Intel XMP 3.0 та AMD EXPO. На материнських платах, що не підтримують перераховані вище технології, модулі будуть за умовчанням працювати в режимі DDR5-4800. У такій ситуації для встановлення високих паспортних характеристик (DDR5-6000, таймінги CL36-38-38 при напрузі 1,35 В) необхідне ручне налаштування параметрів UEFI BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32
Усі ціни 38 →Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz FURY Beast (KF560C36BBEK2-32) KF560C36 | 5 499 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Beast AM5 DDR5-6000 32GB KIT (2x16GB) (KF560C | 5 499 грн. |
Модуль пам`яті DDR5 2x16GB/6000 Kingston Fury Beast Black (KF560C36BBEK2-3 | 5 499 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 32 GB DDR5 (2x16GB) 6000 MH | 5 949 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 (2x16GB) 6000 MHz Fury Beast (KF560C36BBEK2-32) | 5 305 грн. |
Завелася на АМ5 із ЄХРО на 6000 МГц без проблем. Температура 30+ - градусів. Помірна ціна, низький профіль. На даний момент не виявив |
Цей сет не працює на повні 6000 у Asus TUF GAMING X670E-PLUS WIFI та AMD Ryzen 7 7700x. Працює тільки на стоку 4800. Коди вибираєш EXPO налаштування розгону біос не запускається. На мат платі цій проходив тести із заяви виробника. Насправді не працює. Працює як сет за 3500 грн хоча коштує майже вдвічі більше Не працює під час встановлення розгону EXPO. Хоча повинен працювати. Це не шлюб так як замінивши на сет теж кінгстон KF560C36BBEAK2-32 і він так само не працював. Serj: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 менше місяця |
6000 з коробки - це круто!
Завелася на Z690 prime після оновлення біосу. Доречі, гріється при нормальній роботі до 44 градусів. 6000 МГц Німа Sanger: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 менше місяця |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | від 4 631 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | від 4 597 грн. | 58 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | від 4 446 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | від 4 749 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | від 4 745 грн. | 57 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | від 5 255 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | від 4 949 грн. | 54 пропозиції |