Кухонний ніж Tramontina Polywood 21138/196
Tramontina Polywood 21138/196 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21138/196
Усі ціни 14 →Кухонный нож Tramontina Polywood 21138/196 (6275376) | 616 грн. |
Нож кухонный Tramontina Polywood 15,2 см 21138/196 | 531 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD (21138/196) 21138/196 | 704 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood универсальный 152 мм (21138/196) 21138/19 | 453 грн. |
Tramontina Polywood 15,2cm (21138/196) 21138/196 | 453 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Tramontina Polywood 21138/196
Ціни на Tramontina Polywood 21138/196 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21138/196 | від 453 грн. | 19 пропозицій | ||
Tramontina Polywood 21138/176 | від 392 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →