Кухонний ніж Tramontina Polywood 21179/177
Фото 3 |
Tramontina Polywood 21179/177 бордовий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21179/177
Усі ціни 13 →Ніж Tramontina Polywood Сантоку 178 мм (21179/177) | 775 грн. |
Нож Tramontina Polywood Сантоку 178 мм (21179/177) | 775 грн. |
Нож Tramontina Polywood 17,8 см 21179/177 | 815 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD нож Сантоку 178мм (кр.дер) инд.уп. (21179/177) 211 | 784 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood Сантоку 178 мм Червоне Дерево (21179/177) | 633 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Tramontina Polywood 21179/177
Ціни на Tramontina Polywood 21179/177 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21179/177 | від 633 грн. | 15 пропозицій | ||
Tramontina Polywood 21179/197 | від 646 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →