Кухонний ніж Tramontina Century 24007/107
Відео 1Фото 2 |
Tramontina Century 24007/107 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24007/107
Усі ціни 23 →Ніж Tramontina Century 24007/107 (203 мм) | 1 927 грн. |
Нож Tramontina Century 24007/107 (203 мм) | 1 927 грн. |
Нож tramontina century /универсальный 203 мм/инд.блистер (24007/107) | 1 649 грн. |
Кухонный нож Tramontina Century 24007/107 (6188549) | 2 028 грн. |
Нож универсальный в индивидуальной упаковке Tramontina Century 20,3 см 240 | 2 028 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Century 24007/107:
- Товщина леза – 2.5 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →