Кухонний ніж Tramontina Century Wood 21540/196
Фото 3 |
Tramontina Century Wood 21540/196 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century Wood 21540/196
Усі ціни 11 →Ніж Tramontina Century Wood універсальний 15.2 см (21540/196) | 1 732 грн. |
Нож Tramontina Century Wood универсальный 15.2 см (21540/196) | 1 732 грн. |
Нож TRAMONTINA CENTURY WOOD универс. 152мм (21540/196) 21540/196 | 1 314 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Century Wood універсальний 152 мм (21540/196) 2154 | 1 455 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Century Wood універсальний 152 мм (2154 | 1 455 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →