Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24603/056
Tramontina Profissional Master 24603/056 білий жовтий |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24603/056
Усі ціни 12 →Ніж Tramontina Profissional Master обвалочний гнучкий 15.2 см (24603/056) | 517 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master обвалочный гибкий 15.2 см (24603/056) | 517 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER yellow обвал 152мм тонк. лезвие (24603/ | 535 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master для обвалювання 152 мм Жовтий | 541 грн. |
TRAMONTINA Profissional Master (24603/056) 24603/056 | 539 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Tramontina Profissional Master 24603/056
Ціни на Tramontina Profissional Master 24603/056 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24603/086 | від 419 грн. | 16 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24603/056 | від 473 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →