Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24627/088
Tramontina Profissional Master 24627/088 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24627/088
Усі ціни 13 →Кухонный нож Tramontina Professional Master слайсер для хлеба 203 мм White | 662 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master слайсер для хлеба 203 мм White | 695 грн. |
Tramontina Professional Master White (24627/088) 24627/088 | 695 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master слайсер для хлеба 2 | 695 грн. |
TRAMONTINA 24627/088 | 719 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24627/088:
- Загальна довжина — 34.7 см
- Вага — 120 г
- Товщина леза — 2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →