Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF436C18BB2AK2/32
Фото 3 |
Kingston Fury KF436C18BB2AK2/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF436C18BB2AK2/32
Усі ціни 24 →Kingston DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz FURY Beast RGB Black (KF436C18BB2AK2/3 | 4 005 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 2x16GB/3600 Kingston Fury Beast RGB (KF436C18BB2AK2/32 | 3 654 грн. |
Kingston Fury 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz Beast Rgb Black (KF436C18BB2AK2/3 | 3 980 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 32 gb (2x16gb) DDR4 3600 MH | 4 256 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR4 3600 MHz Beast Rgb Black (KF436C18BB2AK2 | 3 943 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32 | від 3 690 грн. | 21 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB2AK2/32 | від 3 759 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF436C18BB2AK2/32 | від 3 609 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF437C19BB12AK2/32 | від 4 042 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →