Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF437C19BB12AK2/32
Фото 3 |
Kingston Fury KF437C19BB12AK2/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF437C19BB12AK2/32
Усі ціни 13 →Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3733 MHz Beast Black RGB | 4 384 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR4 32GB (2x16GB) 3733 MHz Beast Black RGB KF43 | 4 109 грн. |
Kingston 32GB 3733MT/s DDR4 CL19 DIMM (Kit of 2) 1Gx8 FURY Beast RGB, EAN: | 4 023 грн. |
Оперативна пам'ять Kingston FURY (ex. HyperX) Beast RGB DDR4 2x16GB (KF437 | 4 299 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3733 MHz Beast Black RGB | 4 299 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32 | від 3 690 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB2AK2/32 | від 3 777 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF436C18BB2AK2/32 | від 3 611 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF437C19BB12AK2/32 | від 4 023 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →