Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 1x16Gb KF432C16BWA/16
Фото 6 |
Kingston Fury KF432C16BWA/16 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 1x16Gb KF432C16BWA/16
Усі ціни 14 →Kingston DDR4 16GB 3200Mhz FURY Beast RGB Special Edition (KF432C16BWA/16) | 2 085 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 16 GB DDR4 3200 MHz Beast RGB Special Edition | 2 398 грн. |
Оперативная память Kingston DRAM 16GB 3200MT/s DDR4 CL16 DIMM FURY Beast W | 2 037 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR4 16GB 3200 MHz Beast White RGB SE KF432C16BW | 2 049 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Beast White RGB SE Kingst | 2 006 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 1x16Gb KF432C16BWA/16 | від 1 982 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 1x16Gb KF436C18BWA/16 | від 2 128 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →