Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF432C16BBA/16
Відео 1Фото 4 |
Kingston Fury KF432C16BBA/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF432C16BBA/16
Усі ціни 18 →Kingston Fury 16 Gb DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BBA/16) | 2 077 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BBA/16) | 2 020 грн. |
KINGSTON DDR4-3200 16GB KINGSTON FURY Beast RGB (KF432C16BBA/16) | 1 905 грн. |
Модуль пам'яті Kingston DDR4 3200 16GB FURY Beast RGB KF432C16BBA/16 | 2 019 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF432C16BB1A/16 | від 1 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF432C16BBA/16 | від 1 890 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x16Gb KF436C18BBA/16 | від 2 208 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →