Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF446C19RBK2/16
Відео 5Фото 5 |
Kingston Fury KF446C19RBK2/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF446C19RBK2/16
Усі ціни 27 →Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR4 4600 MHz Renegade (KF446C19RBK2/16) | 4 246 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR4 4600 MHz Renegade (KF446C19RBK2/16) | 4 205 грн. |
KINGSTON DDR4-4600 16GB KIT (8GBx2) FURY Renegade Black (KF446C19RBK2/16) | 4 448 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr4 16gb (2x8GB) 4600 MHz fury Renegade Blac | 4 400 грн. |
ще 20 пропозицій
За 1800грн краще нема, hynix d die, одружуватися гарно, таймінги також гарні, але все ж таки не micron e die))) хто буде дивитися скріні, то знайте - на фото з 8400 виставлені лише первічні таймінги) hynid d die, з хмп 3600 одружуватися до +4233 дивне охолодження чипів |
Щойно придбав дану оперативну пам'ять, KF436C16RBK2/16
Спокійно запустилася на заявній частоті, 3600Мгц з таймінгами 16-20-20-39 [censored] Burner показавши що пам'ять однорангова, на чіпах Hynix D-die Досить недорога та гарна пам'ять на такій частоті, і гарними таймінгами. Поки що все гуд |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF432C16RBK2/16 | від 1 899 грн. | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF436C16RBK2/16 | від 2 140 грн. | 6 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF446C19RBK2/16 | від 4 080 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF448C19RBK2/16 | від 4 502 грн. | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF450C19RBK2/16 | від 4 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF453C20RBK2/16 | від 10 200 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →