Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x16Gb KF440C19RB12/16
Фото 11 |
Kingston Fury KF440C19RB12/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x16Gb KF440C19RB12/16
Усі ціни 14 →Kingston Fury 16 Gb DDR4 4000 MHz Renegade Black (KF440C19RB12/16) | 2 647 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR4 4000 MHz Renegade Black (KF440C19RB12/16) | 2 622 грн. |
Модуль памяти ddr4 16gb/4000 Kingston Fury Renegade Black (kf440c19rb12/16 | 2 843 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 4000 MHz Fury Renegade Black Kings | 2 820 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR4 16GB 4000 MHz Fury Renegade Black KF440C19R | 2 619 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x16Gb KF432C16RB12/16 | від 1 739 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x16Gb KF436C16RB12/16 | від 1 805 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x16Gb KF440C19RB12/16 | від 2 545 грн. | 14 пропозицій |
Рекомендуємо