Кухонний ніж Tramontina Athus 23080/913
Tramontina Athus 23080/913 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23080/913
Усі ціни 7 →TRAMONTINA Athus Blue (23080/913) 23080/913 | 169 грн. |
Tramontina 23080/913 | 82 грн. |
Tramontina Athus Blue 76 мм (23080/913) AthusBlue76мм(23080/913) | 69 грн. |
Ніж для овочів Tramontina Athus Blue 76 мм (23080/913) | 105 грн. |
Ніж для овочів TRAMONTINA ATHUS blue 23080/913 (76мм) | 95 грн. |
Ніж Tramontina Athus Blue овочевий 76 мм (23080/913) | 82 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Athus Blue Vegetable 76 мм (23080/913) | 85 грн. |
Цветовые варианты:
- Модель 23080/103 — черный
- Модель 23080/183 — белый
Модификації Tramontina Athus 23080/913
Ціни на Tramontina Athus 23080/913 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Athus 23080/183 | від 82 грн. | 19 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23080/913 | від 69 грн. | 9 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23080/103 | від 59 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →