Кухонний ніж Tramontina Plenus 23443/166
Фото 3 |
Tramontina Plenus 23443/166 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23443/166
Усі ціни 11 →Ніж кухарський Tramontina Plenus Grey 152 мм (23443/166) | 347 грн. |
Нож поварской Tramontina Plenus Grey 152 мм (23443/166) | 347 грн. |
Нож TRAMONTINA PLENUS grey поварской 152мм инд. блистер (23443/166) 23443/ | 412 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus Grey 152 мм (23443/166) 23443/166 | 365 грн. |
TRAMONTINA Ніж кухарський Plenus grey, 152 мм (6740827) 23443/166 | 389 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23443/166
Ціни на Tramontina Plenus 23443/166 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23443/136 | від 327 грн. | 13 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23443/166 | від 300 грн. | 12 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23443/106 | від 270 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →