Кухонний ніж Tramontina Polywood 21138/177
Tramontina Polywood 21138/177 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21138/177
Усі ціни 11 →Ніж Tramontina Polywood 18 см (21138/177) | 683 грн. |
Нож Tramontina Polywood 18 см (21138/177) | 683 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD /поварской 18см (чер.дер) в инд.уп (21138/177) 211 | 517 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood 180 мм Червоне Дерево (21138/177) 21138/1 | 485 грн. |
TRAMONTINA Ніж кухонний Polywood, 180 мм (6710925) 21138/177 | 659 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Polywood 21138/177
Ціни на Tramontina Polywood 21138/177 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21138/197 | від 290 грн. | 29 пропозицій | ||
Tramontina Polywood 21138/177 | від 485 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →