Кухонний ніж Tramontina Athus 23088/945
Tramontina Athus 23088/945 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23088/945
Ніж TRAMONTINA ATHUS orange для томатів 127 мм (23088/945) | 49 грн. |
Ніж для томатів TRAMONTINA AFFILATA 23088/945 (127мм) | 134 грн. |
Ніж для томатів Tramontina Athus 23088/945 12.7 см оранжевий | 153 грн. |
Ніж для овочів Tramontina Athus помаранчевий довжина 12,7 см (23088/945) | 112 грн. |
Модификації Tramontina Athus 23088/945
Ціни на Tramontina Athus 23088/945 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Athus 23088/985 | від 79 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/925 | від 112 грн. | 21 пропозиція | ||
Tramontina Athus 23088/945 | від 49 грн. | 7 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/915 | від 112 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/995 | від 49 грн. | 5 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/975 | від 69 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23088/905 | від 112 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →