Кухонний ніж Tramontina Tradicional 22217/007
Tramontina Tradicional 22217/007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Tradicional 22217/007
Усі ціни 6 →Нож кухонный Tramontina Tradicional 17,8 см 22217/007 | 338 грн. |
Tramontina 22217/007 | 309 грн. |
Кухонний універсальний ніж Tramontina Tradicional 22217/007 (17,8 см) | 684 грн. |
Ніж універсальний Tramontina Traditional 178мм (22217/007) | 312 грн. |
Ніж кухонний Tramontina Tradicional 17.8 см (22217/007) | 451 грн. |
Ніж кухонний Tramontina Tradicional 22217/007 (178 мм) | 380 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Tradicional 22217/007:
- Товщина леза – 1.2-1.8 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →