Кухонний ніж Tramontina Tradicional 22219/108
Tramontina Tradicional 22219/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Tradicional 22219/108
Усі ціни 17 →Кухонный нож Tramontina Tradicional 22219/108 (6188585) | 624 грн. |
Нож поварской Tramontina Tradicional 22219/108 | 624 грн. |
Нож TRAMONTINA TRADICIONAL (22219/108) 22219/108 | 667 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Tradicional поварской 203 мм (22219/108) 22219/108 | 486 грн. |
Tramontina Tradicional 203mm (22219/108) 22219/108 | 486 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Tradicional 22219/108:
- Товщина леза – 1.2-1.8 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →