Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BB1AK2/32
Відео 3Фото 4 | Очікується у продажу 3 549 грн. Оверклокерський комплект ОЗП, що складається із двох однорангових модулів пам'яті DDR4 загальною ємністю 32 Гб (2х16 Гб). Вирізняється здатністю стабільно функціонувати з тактовою частотою 3200 МГц, збалансованими таймінгами та стильним дизайном. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який прийшов на зміну ОЗП із дочірньої серії Fury Beast, яку у 2021 році викупив гігант Hewlett-Packard. За замовчуванням модулі працюють з ефективною тактовою частотою 2666 МГц, таймінгами 16-18-18 та напругою 1.35 В. Для активації заявленої виробником частоти 3200 МГц потрібно материнська плата за допомогою автоматичних профілів розгону XMP. Як альтернатива користувач може самостійно пограти з частотами і вольтажом, щоб підібрати оптимальну частоту. Для стабільної роботи під с...ильним навантаженням обидві планки оснащені чорними металевими розсіювачами, які охолоджують і чипи, і контролер пам'яті. На гребінці радіатора ховаються RGB-світлодіоди, які можна синхронізувати з рештою підсвічування комп'ютера. Перед покупкою необхідно врахувати висоту планок (41.2 мм) і порівняти її з габаритами процесорного кулера, щоб уникнути можливих конфліктів при складанні. |
Kingston Fury KF432C16BB1AK2/32 |
|
Оверклокерський комплект ОЗП, що складається із двох однорангових модулів пам'яті DDR4 загальною ємністю 32 Гб (2х16 Гб). Вирізняється здатністю стабільно функціонувати з тактовою частотою 3200 МГц, збалансованими таймінгами та стильним дизайном. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який прийшов на зміну ОЗП із дочірньої серії Fury Beast, яку у 2021 році викупив гігант Hewlett-Packard.
За замовчуванням модулі працюють з ефективною тактовою частотою 2666 МГц, таймінгами 16-18-18 та напругою 1.35 В. Для активації заявленої виробником частоти 3200 МГц потрібно материнська плата за допомогою автоматичних профілів розгону XMP. Як альтернатива користувач може самостійно пограти з частотами і вольтажом, щоб підібрати оптимальну частоту. Для стабільної роботи під сильним навантаженням обидві планки оснащені чорними металевими розсіювачами, які охолоджують і чипи, і контролер пам'яті. На гребінці радіатора ховаються RGB-світлодіоди, які можна синхронізувати з рештою підсвічування комп'ютера. Перед покупкою необхідно врахувати висоту планок (41.2 мм) і порівняти її з габаритами процесорного кулера, щоб уникнути можливих конфліктів при складанні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
чудово чудова пам'ять нічого никитакомп: користуюся Kingston Fury KF432C16BB1AK2/32 кілька місяців |
дуже хороша пам'ять, чудового ганяється, + підсвітка стильний дизайн, маю намір докупити ще 2 для роботи розгін, дизайн, є різні режими по налаштуванню в біосі ні Діма Саїн: користуюся Kingston Fury KF436C18BBAK2/32 кілька місяців |
Модификації Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BBAK2/32 | від 3 988 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BBAK2/32 | від 3 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF436C18BBAK2/32 | від 3 858 грн. | 20 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF437C19BB1AK2/32 | від 4 268 грн. | 2 пропозиції |