Кухонний ніж Tramontina Churrasco 22841/110
Tramontina Churrasco 22841/110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Churrasco 22841/110
Усі ціни 12 →Ніж для м'яса Tramontina Churrasco Black 253 мм (22841/110) | 1 491 грн. |
Нож для мяса Tramontina Churrasco Black 253 мм (22841/110) | 1 491 грн. |
Нож TRAMONTINA Churrasco Black Мясник 253 мм (22841/110) 22841/110 | 1 147 грн. |
Tramontina Churrasco Black 253мм (22841/110) | 1 290 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Churrasco Black філейний 253 мм (22841/110) 22841/ | 1 225 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →