Кухонний ніж Tramontina Churrasco 22843/108
Tramontina Churrasco 22843/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Churrasco 22843/108
Усі ціни 13 →Ніж для м'яса Tramontina Churrasco Black 203 мм (22843/108) | 1 322 грн. |
Нож для мяса Tramontina Churrasco Black 203 мм (22843/108) | 1 322 грн. |
Нож Tramontina Churrasco Black 20,3 см 22843/108 | 1 391 грн. |
Нож TRAMONTINA Churrasco Black нож для мяса 203 мм (22843/108) 22843/108 | 1 045 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Churrasco Black для м'яса 203 мм (22843/108) 22843 | 1 089 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →