Кухонний ніж Tramontina Sushi 24231/048
Фото 3 |
Tramontina Sushi 24231/048 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Sushi 24231/048
Усі ціни 21 →Ніж Tramontina Sushi 203мм (24231/048) | 3 885 грн. |
Нож Tramontina Sushi 203мм (24231/048) | 3 885 грн. |
Нож tramontina sushi 203 мм | 3 139 грн. |
Кухонный нож Tramontina Sushi для суши 203 мм (24231/048) 24231/048 | 3 022 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Sushi для суши 203 мм (24231/048) 24231/048 | 3 418 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →