Кухонний ніж Tramontina Soft Plus 23664/168
Tramontina Soft Plus 23664/168 сірий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Soft Plus 23664/168
Усі ціни 12 →Ніж універсальний Tramontina Soft Plus Grey 203 мм (23664/168) | 528 грн. |
Нож универсальный Tramontina Soft Plus Grey 203 мм (23664/168) | 528 грн. |
Нож TRAMONTINA SOFT PLUS grey (23664/168) 23664/168 | 624 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Soft Plus Grey Chef 203 мм (23664/168) 23664/168 | 442 грн. |
Tramontina TRAMONTINA SOFT PLUS Grey (23664/168) 23664/168 | 555 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Tramontina Soft Plus 23664/168
Ціни на Tramontina Soft Plus 23664/168 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Soft Plus 23664/168 | від 442 грн. | 14 пропозицій | ||
Tramontina Soft Plus 23664/178 | від 639 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →