Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24609/028
Відео 1Фото 13 |
Tramontina Profissional Master 24609/028 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24609/028:
- Товщина леза — 2 мм
- Загальна довжина — 34.5 см
- Вага — 160 г
Модификації Tramontina Profissional Master 24609/028
Ціни на Tramontina Profissional Master 24609/028 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24609/088 | від 799 грн. | 17 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/058 | від 898 грн. | 17 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/028 | від 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24609/018 | від 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24609/078 | від 799 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →