Кухонний ніж Tramontina Polywood 21126/176
Tramontina Polywood 21126/176 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21126/176
Усі ціни 11 →Ніж для м'яса Tramontina Polywood 15.2 см (21126/176) | 483 грн. |
Нож для мяса Tramontina Polywood 15.2 см (21126/176) | 483 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD д/мяса 152 мм (чер.дер) инд.уп. (21126/176) 21126/ | 510 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood Meat 152 мм Червоне Дерево (21126/176) 21 | 402 грн. |
TRAMONTINA Ніж для мяса Polywood, 152 мм (6710929) 21126/176 | 499 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Polywood 21126/176
Ціни на Tramontina Polywood 21126/176 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21126/196 | від 351 грн. | 29 пропозицій | ||
Tramontina Polywood 21126/176 | від 402 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →