Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24620/126
Tramontina Profissional Master 24620/126 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24620/126
Усі ціни 14 →Нож Tramontina Profissional Master 15,2 см 24620/126 | 626 грн. |
Кухонный нож Tramontina Professional Master для мяса 152 мм Green (24620/1 | 711 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 152 мм Green (24620/1 | 486 грн. |
Tramontina Professional Master Geen 152мм (24620/126) 24620/126 | 486 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 152 мм Gre | 486 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tramontina Profissional Master 24620/126
Ціни на Tramontina Profissional Master 24620/126 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24620/186 | від 485 грн. | 27 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/126 | від 486 грн. | 15 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/116 | від 453 грн. | 14 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/176 | від 626 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →