Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24609/000
1 555 грн. Купити! Кухонний ніж для м'яса Tramontina Profissional Master 24609/000 (254мм)Маркетплейс: Rozetka.ua Розумна ламаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Tramontina Profissional Master 24609/000 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24609/000:
- Загальна довжина — 38.5 см
Модификації Tramontina Profissional Master 24609/000
Ціни на Tramontina Profissional Master 24609/000 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24609/080 | від 1 064 грн. | 22 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24609/050 | від 1 555 грн. | 2 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24609/020 | від 1 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Tramontina Profissional Master 24609/010 | від 732 грн. | 7 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/070 | від 847 грн. | 19 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/000 | від 1 555 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →