Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24609/040
Очікується у продажу 1 352 грн. Тип: кухарський; Матеріал леза: сталь; Марка сталі: DIN 1.4110; Матеріал рукояті: пластик; Тип пластику: поліпропілен; Довжина леза (см): 25.4; Товщина леза (мм): 2; Твердість: 56; Країна походження бренду: Бразилія; |
Tramontina Profissional Master 24609/040 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24609/040:
- Вага — 190 г
- Загальна довжина 39.5 см
- Товщина сталі — 2 мм
- Рівна ріжуча кромка
Модификації Tramontina Profissional Master 24609/040
Ціни на Tramontina Profissional Master 24609/040 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24609/080 | від 1 064 грн. | 22 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24609/050 | від 1 555 грн. | 2 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24609/020 | від 1 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Tramontina Profissional Master 24609/010 | від 732 грн. | 7 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/070 | від 847 грн. | 19 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/000 | від 1 555 грн. | 2 пропозиції |