Кондиціонер Cooper&Hunter Avalon CH-S12FTXB 35 м²
Фото 7 |
Cooper&Hunter Avalon CH-S12FTXB 35 м²
27 м²35 м²
2021 рікAvalon (глянцеві, а+++, обігрів до -25)12000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильний морозA+++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:880/950 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Avalon CH-S12FTXB
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Avalon CH-S12FTXB 35 м²
Усі ціни 57 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Avalon CH-S12FTXB-G | 27 199 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Avalon (WHITE) CH-S12FTXB-W CH-S12FTXB-W | 36 999 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S12FTXB-G | 27 299 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter Avalon (WHITE) CH-S12FTXB-W CH-S12FTXB-W | 36 999 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXB-G | 27 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Avalon CH-S12FTXB
Ціни на Cooper&Hunter Avalon CH-S12FTXB |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Avalon CH-S09FTXB 27 м² | від 25 081 грн. | 80 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Avalon CH-S12FTXB 35 м² | від 26 397 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →