Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IF100RK 100 м²
Cooper&Hunter CH-IF100RK 100 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:100 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:3300/3500 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-IF100RK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-IF100RK 100 м²
Усі ціни 9 →Кондиціонер підлогово-стельовий Cooper&Hunter CH-IF100RK2/CH-IU100RM2 1801 | 132 599 грн. |
Cooper&Hunter CH-IF100RK/CH-IU100RM | 122 899 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IF100RK/CH-IU100RM | 122 899 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IF100RK/CH-IU100RM | 122 899 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Cooper&Hunter CH-IF100RK
Ціни на Cooper&Hunter CH-IF100RK |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-IF035RK 35 м² | від 55 399 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IF050RK 50 м² | від 71 759 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IF071RK 70 м² | від 86 839 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IF100RK 100 м² | від 122 899 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IF140RK 134 м² | від 137 279 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IF160RK 160 м² | від 148 199 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →