Кондиціонер Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S09FTXR-NG 27 м²
Фото 3 |
Економічний і порівняно тихий побутовий кондиціонер у форматі спліт системи, адаптованої для повноцінної роботи в режимі теплового насоса (режим обігріву) під час зимового опалювального сезону в помірному вітчизняному кліматі. Є молодшою моделлю сімейства C&H Nordic Continental зразка 2021 року. Орієнтований на обслуговування офісних, житлових або невеликих комерційних площею до 26 м2.
Демонструє максимально високу енергоефективність в режимі охолодження (а+++), економічний при роботі на обігрів (клас а+). Спеціальна конструкція зовнішнього блоку і використання поліпшеного фреону R32 дозволяє кондиціонеру Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S09FTXR-NG стабільно працювати в режимі теплового насоса при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -25 °C).
Вражаючу надійність апарату забезпечує інверторний компресор Mitsubishi і довговічний DC-двигун вентилятора внутрішнього блоку. Така апаратна платформа здатна точно витримувати цільову температуру при мінімальній питомій витраті енергії. Є функція чергового опалення, яка підтримує температуру в приміщенні на рівні + 8 °C. Пульт ДУ з функцією I Feel (локальний температурний контроль) обладнаний підсвічуванням LCD-екрану і має антибактеріальне покриття. Комплектується фірмовим набором фільтрів 7-SKY для механічного, дезодоруючого і електростатичного (плазмового) очищення повітря.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S09FTXR-NG 27 м²
Усі ціни 10 →Кондиционер Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S09FTXR-NG | 23 470 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXR-NG | 22 000 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXR-NG | 20 640 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER Nordic Continental CH-S09FTXR-NG | 20 860 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FTXR-NG NORDIC CONTINENTAL R32 | 27 000 грн. |
В асортименті кліматичного обладнання від компанії Cooper&Hunter знайдеться пропозиція на будь-яку товщину гаманця. З недорогих кондиціонерів бренду з тепловим насосом пильної уваги заслуговує модель Nordic Continental CH-S09FTXR-NG. І ось чому.
Теплова помпа
Спліт-система досить ефективно працює на охолодження і обігрів повітря незалежно від погодних умов на вулиці. Стабільна робота моделі в режимі теплового насоса можлива при значних негативних температурах зовнішнього повітря — аж до -25 °C. Це обумовлюється конструкцією вуличного блоку з підігрівом компресора і піддону, а також використанням поліпшеного фреону марки R32.
Апаратна база
Апаратна платформа кондиціонера грунтується на енергоефективному інверторному компресорі і DC-вентиляторі кімнатного блоку. Спліт-система швидко нагнітає і підтримує необхідну температуру з мінімальними відхиленнями від встановлених рамок. При цьому забезпечується МАЛЕ питоме енергоспоживання. На випадок необхідності захистити від промерзання стіни в заміському будинку дачного формату кондиціонеру «завезли» функцію чергового опалення з підтриманням цільової температури на рівні +8 °С.
Суцільні плюси
Роботою моделі заправляє пульт ДУ з вбудованим температурним контролером I FEEL. Також управляти параметрами мікроклімату в приміщенні допускається зі смартфона або планшета по мережі Wi-Fi. Наостанок Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S09FTXR-NG порадує якісною фільтрацією повітря-комплексне очищення проганяються повітряних мас виконує система з семи фільтрів широкого спектру дії CH 7-SKY Technology.
Модификації Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S09FTXR-NG
Ціни на Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S09FTXR-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S09FTXR-NG 27 м² | від 20 640 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S12FTXR-NG 35 м² | від 20 290 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S18FTXR-NG 52 м² | від 29 710 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Nordic Continental CH-S24FTXR-NG 70 м² | від 37 790 грн. | 11 пропозицій |