Кондиціонер Cooper&Hunter CHML-IC24RK 71 м²
Cooper&Hunter CHML-IC24RK 71 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CHML-IC24RK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CHML-IC24RK 71 м²
Усі ціни 9 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter CHML-IC24RK2+TF06 | 31 999 грн. |
Касетний внутрішній блок Cooper&Hunter CHML-IC24RK2 Indoor unit+TF06 | 31 999 грн. |
Кассетный внутренний блок Cooper&Hunter CHML-IC24RK2 CHML-IC24RK2 Indoor u | 31 999 грн. |
Касетний внутрішній блок Cooper&Hunter CHML-IC24RK2+TF06 180120240740 | 31 999 грн. |
Касетний блок COOPER&HUNTER CHML-IC24RK | 35 450 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Cooper&Hunter CHML-IC24RK
Ціни на Cooper&Hunter CHML-IC24RK |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CHML-IC12RK 35 м² | від 23 248 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-IC18RK 45 м² | від 25 348 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-IC24RK 71 м² | від 31 249 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →