Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXL2Q-NG 70 м²
Відео 2Фото 10 |
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXL2Q-NG 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1620/1630 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Робота при напрузі в мережі 96-260 В
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Veritas NG CH-S24FTXL2Q-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXL2Q-NG 70 м²
Усі ціни 7 →Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXL2Q-NG | 37 090 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXL2Q-NG | 51 040 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXL2Q-NG (WI-FI) | 51 040 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXL2Q-NG (WI-FI) | 51 040 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXL2Q-NG (WI-FI) | 48 488 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Cooper&Hunter Veritas NG (Inverter) C | 50 399 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXL2Q-NG R32 Wi-Fi | 51 040 грн. |
Безшумність, економічність, швидке нагрівання/охолодження. Ледве потріскує після роботи на тепло. Валерій O.: користуюся Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXL2Q-NG
Ціни на Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXL2Q-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S09FTXQ-NG 26 м² | від 11 299 грн. | 28 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG 35 м² | від 23 978 грн. | 20 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S18FTXQ-NG 50 м² | від 30 453 грн. | 23 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXLQ-NG 64 м² | від 48 488 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXL2Q-NG 70 м² | від 37 090 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
WiFi також приємний бонус (налаштувати не складно), можна керувати кондиціонером віддалено, і приходити вже в прохолодну квартиру, включивши його по дорозі додому.
Можна встановити бажану температуру на пульті (iFeel).
На передній панелі є дві хромовані вставки, що непогано виглядає.