Кондиціонер Cooper&Hunter CH-FFC035K2 35 м²
Cooper&Hunter CH-FFC035K2 35 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:35 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-FFC035K2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter CH-FFC035K2:
- Потужність: 44 Вт
- Гідравлічний опір: 9.5 кПа
Модификації Cooper&Hunter CH-FFC035K2
Ціни на Cooper&Hunter CH-FFC035K2 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-FFC025K2 25 м² | від 14 478 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-FFC035K2 35 м² | від 14 478 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-FFC040K2 40 м² | від 10 124 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-FFC050K2 50 м² | від 19 048 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FFC060K2 60 м² | від 20 718 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FFC065K2 65 м² | від 22 878 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FFC090K2 90 м² | від 23 668 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →