Кондиціонер Cooper&Hunter CHML-IW09VNK 26 м²
Cooper&Hunter CHML-IW09VNK 26 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CHML-IW09VNK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CHML-IW09VNK 26 м²
Усі ціни 7 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter CHML-IW09VNK CHML-IW09VNK Indoor unit | 23 399 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter VIP Inverter CHML-IW09VNK | 23 399 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter VIP Inverter CHML-IW09VNK | 23 399 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter CHML-IW09VNK Indoor unit 200320231506 | 23 399 грн. |
Внутрішній блок COOPER&HUNTER CHML-IW09VNK | 23 350 грн. |
Внутрішній блок мульти спліт-системи настінного типу Cooper&Hunter CHML-IW | 23 350 грн. |
Настінний внутрішній блок Cooper&Hunter CHML-IW09VNK Wi-Fi | 21 020 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CHML-IW09VNK
Ціни на Cooper&Hunter CHML-IW09VNK |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CHML-IW09VNK 26 м² | від 21 020 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-IW12VNK 35 м² | від 21 470 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-IW18VNK 52 м² | від 22 230 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →