Кондиціонер Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN8 48 м²
Фото 3 |
Високопродуктивний та порівняно доступний побутовий кондиціонер від перевіреної часом марки. Є енергоефективною спліт-системою для настінного монтажу. Є однією із середніх моделей сімейства недорогих кондиціонерів Cooper&Hunter Prima Plus, оснащених покращеною мікропроцесорною системою управління та надійними брендовими компресорами традиційної конструкції. Завдяки вдосконаленій конструкції здатний демонструвати високий рівень енергоефективності класу А, що виводить його на один рівень із бюджетними інверторними моделями.
Завдяки підвищеній потужності компресора та продуктивним двигунам, кондиціонер Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN8 здатний справлятися з обслуговуванням житлових, офісних та господарсько-побутових приміщень площею до 48 м². Крім охолодження та нагрівання може осушувати повітря (до 1,8 л/год) та організовувати циркуляцію з продуктивністю до 650 м³/год. При цьому під час роботи внутрішнього блоку повітря пропускається через систему очищення CH Smart-Ion Filter з іонізатором, яка затримує всі види пилу та нейтралізує більшість побутових алергенів. Підтримується інтелектуальне автоматичне управління, для якого потрібно лише задати цільову температуру. Система самоочищення запобігає накопиченню залишкової вологи в теплообміннику, попереджаючи розмноження бактерій та грибків.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN8 48 м²
Усі ціни 48 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN8 | 26 999 грн. |
Кондиціонер On/Off Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN8 | 26 999 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S18XN8 | 26 999 грн. |
Кондиционер On/Off Cooper & Hunter PRIMA PLUS CH-S18XN8 | 26 999 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN8 | 26 999 грн. |
За свої гроші – чудово. Літом добре охолоджує, а взимку - гріє краще за опалення, при цьому споживає не дуже багато електрики, що приємно. Якщо влітку користуватись цілий день, то чек на електрику +50%. Немає дистанційного керування, що є в моделях дорожче Компактний, не шумний, добре охолоджує Немає дистанційного керування (wi-fi) Ерік: користуюся Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN8 більше року |
Модификації Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN8
Ціни на Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN8 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN8 22 м² | від 13 499 грн. | 26 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN8 25 м² | від 15 249 грн. | 29 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S12XN8 33 м² | від 18 398 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN8 48 м² | від 25 398 грн. | 49 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S24XN8 61 м² | від 34 398 грн. | 53 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S30XN8 85 м² | від 44 000 грн. | 18 пропозицій |