Кондиціонер Cooper&Hunter CHML-IK09RK 27 м²
Cooper&Hunter CHML-IK09RK 27 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CHML-IK09RK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CHML-IK09RK 27 м²
Усі ціни 10 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter CHML-IK09RK Indoor unit | 16 399 грн. |
Консольний внутрішній блок Cooper&Hunter CHML-IK09RK | 16 399 грн. |
Консольный внутренний блок Cooper&Hunter CHML-IK09RK | 16 399 грн. |
Підлогово-стельовий внутрішній блок Cooper&Hunter CHML-IK09RK Indoor unit | 16 399 грн. |
Внутрішній блок блок COOPER&HUNTER CHML-IK09RK | 17 360 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter CHML-IK09RK
Ціни на Cooper&Hunter CHML-IK09RK |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CHML-IK09RK 27 м² | від 12 850 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-IK12RK 35 м² | від 13 250 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-IK18RK 52 м² | від 17 050 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →