Кондиціонер Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ2 25 м²
Фото 3 |
Порівняно недорогий безінверторний Кондиціонер, представлений на ринку в 2022 році. Модель цього типу може послужити хорошим вибором для побутових або невеликих офісних приміщень площею до 25 м2. Кондиціонер Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ2 може працювати в режимах охолодження, обігріву, осушення і вентиляції, при цьому мінімальна температура зовнішнього повітря, при якому гарантується стабільна робота пристрою, становить -15 °C.
зі спеціалізованих режимів варто виділити нічний і режим чергового опалення. А в інтелектуальному режимі AUTO система автоматично змінює режим роботи пристрою для підтримки заданої користувачем температури в приміщенні. Для цього пульт оснащений датчиком температури з функцією I Feel. Реалізована технологія тотального очищення повітря Ch Smart-Ion Filter. Після виключення пристрою вентилятор зупиняється не відразу, а спершу видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку. В цілому, перед нами досить типова модель середнього рівня.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ2 25 м²
Усі ціни 9 →Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09XZ2 | 15 680 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09XZ2 | 15 680 грн. |
Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ2 | 15 680 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09XZ2 | 14 112 грн. |
Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ2 офіційна гарантія | 15 199 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ2
Ціни на Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ2 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Universal CH-S07XZ2 20 м² | від 12 888 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ2 25 м² | від 13 460 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S12XZ2 35 м² | від 16 379 грн. | 35 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S18XZ2 55 м² | від 26 010 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S24XZ2 65 м² | від 26 999 грн. | 49 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S30XZ2 85 м² | від 40 000 грн. | 36 пропозицій |