Кондиціонер Cooper&Hunter CH-FW025K2 25 м²
від 16 398 грн. Купити! Фанкойл Cooper&Hunter CH-FW025K2А настенныйAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Cooper&Hunter CH-FW025K2 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-FW025K2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter CH-FW025K2:
- Потужність: 24 Вт
- Гідравлічний опір: 27.3 кПа
Модификації Cooper&Hunter CH-FW025K2
Ціни на Cooper&Hunter CH-FW025K2 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-FW025K2 25 м² | від 16 398 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-FW030K2 30 м² | від 17 158 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-FW050K2 50 м² | від 18 998 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-FW060K2 60 м² | від 19 758 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →